Vihula valla ühinemise teemaline rahvaküsitlus elanike seisukoha väljaselgitamiseks

Austatud valla elanik
 
Vihula Vallavolikogu ja Vihula Vallavalitsus soovivad teada valla elanike seisukohta haldusterritoriaalse reformi osas. Vihula Vallavolikogu on jätkuvalt seisukohal, et ilma rahva arvamust teadmata ei ole volikogul otsuse tegemine võimalik.  
 
Vihula vallale on ühinemisettepanekud teinud

1.      Loksa Linnavolikogu: ettepanek moodustada omavalitsusüksus, kuhu kuuluvad Loksa linn, Kuusalu vald (ei nõustunud ettepanekuga), Haljala vald (ei nõustunud ettepanekuga), Kadrina vald (ei nõustunud ettepanekuga), Vihula vald

2.      Kunda Linnavolikogu: ettepanek ühendada Kunda linn, Viru-Nigula vald, Aseri vald, Haljala vald, Sõmeru vald (ei nõustunud ettepanekuga), Vihula vald

3.      Kadrina Vallavolikogu: ettepanek ühendada Kadrina vald, Haljala vald, Rakvere vald (ei nõustunud ettepanekuga), Vihula vald

 
Oma arvamuse valdade ühinemise kohta saab iga valla elanik avaldada järgmiselt:

1.      Anda teada külavanemale või küla kontaktisikule (nimekiri lisatud) soovist oma arvamust avaldada. Külavanemate/kontaktisikute käes on küla elanike nimekiri ja küsimustik, mille palume arvamuse avaldajal omakäeliselt täita. Täidetud küsimustik tagastage külavanemale, kes toimetab selle vallavalitsusse.

2.      Logida ID-kaardi või mobiil-ID-ga valla kodulehele www.vihula.ee ja täita esilehel avanev küsimustik.

3.      Täita Vihula valla ajalehes olev küsimustik (vt allpool) ja toimetada see vallavalitsusse.

 
Küsimustikud on saadaval ka Oandu Looduskeskuses, avatud E-R 09.00-17.00, L-P 10.00-18.00
 
Kokkuvõte küsitluse tulemustest esitatakse augustikuus toimuval volikogu istungil. Küsimustikule saavad vastata kõik vähemalt 16-aastased vallakodanikud, kelle rahvastikuregistri järgne elukoht on Vihula vallas.
 
Küsitlus läheb lukku 7.augustil kell 24.00

 

Rahvaküsitluse kontaktid:

AASUMETSA, ERU, JOANDU, TÕUGU, UUSKÜLA URVE NÕMME 56507243
ADAKA, VILLANDI TÕNIS SINILA 3252644, 56458997
ALTJA RAIN HEINAMÄE 5020030
ANNIKVERE MARE RAJA 5175546
EISMA, ANDI ANDRES TULL 56479252
ILUMÄE VILLU JAHILO 3234155, 56508643
KAKUVÄLJA, VILA AIMAR VIIL 3252558, 56670059
KAREPA, TIDRIKU JAAN KÄNNA 56491795
KARULA VELLO VEINJÄRV 3259714, 56649924
KIVA,  PAJUVESKI MARJE MÜLLA 56664144
KOLJAKU VALDEK KILK 5143089
KORJUSE KAIDO KIVIORG 5021105
KÄSMU ROBERT AASA 5115646
LAHE ANDRES KALJUSALU 3252682, 5242359
LAULI, OANDU, TEPELVÄLJA JAAK NELJANDIK, 5050485
LOBI MERIKE VOORE 56987517
METSANURGA ALEKSEI KELLI 56508059
MUIKE MARGE HERING 56678948
MUSTOJA MARJE SUNI 53431870 (Heino Suni)
NOONU ART VEERMÄE 53731471
PAASI TÕNIS ARNEK 5143328
PALMSE MATI PIIRSALU 55564401
PEDASSAARE, KOOLIMÄE, NATTURI KALLE TOOMEL 5049394
RUTJA ANNE OJANG 3221398, 5278989
SAGADI PEETER HUSSAR 5145123
SAKUSSAARE TAIMO MEIKAR 3252628,
MARGUS JAMSJA 56603550
SALATSE, METSIKU LAURI MASING 53970061
TIIGI, KOSTA TIIT VOOGLA 3292623, 56080575
TOOLSE KAIRE RAPUR 5272935
VAINUPEA KADI UMMIK 55697510
VATKU MEELIS SILLAJÕE 3226947, 56561222
VERGI, PIHLASPEA ARVI ÖÖPIK 5182641
VIHULA, HAILI JAAN KRUUS 56503777,
KAI TINGAS 56649945
VÕHMA MALLE KOMP 56562813
VÕSU EHA SIRELBU 5226519,
LII UNDUSK 53359340
VÕSUPERE ANNIKA HALLIMÄE 5238622

 

Selleks tegevuseks pead olema sisselogitud!
Vihula valla ühinemise teemalisele rahvaküsitlusele vastamine

Uudised ja teated

21.07.2016 Eesti ja USA õhuväe ühisharjutus keskpolügoonil

26. juulist kuni 8. augustini toimub Eesti õhuruumis Eesti ja USA õhuvägede ühine harjutus. USA õhuväe poolt osaleb harjutusel 303. hävitajate eskadrill kaheksa ründelennukiga A-10. Eskadrill baseerub alaliselt Missouri osariigis Whitemani lennub...  Loe edasi »

14.07.2016 Muike ja Oruveski paisjärvede regulaatorite ehitustööd on lõppenud
14.07.2016 Riigivara võõrandamine
05.07.2016 Metsa uuendamise toetamine on jätkuvalt riiklik prioriteet
16.06.2016 Nõustamisteenuse pakkumise lõpetamine Võsul

Statistika

Rahvaarv: 1955
Pindala: 364,91 km²
Suurim asula: Võsu (420)
Koole: 1
Lasteaedu: 3 (lasteaiarühma)
Külasid: 52 ja 1 alevik