Vihula vallavalitsuse lahtiolekuajad ajavahemikul 3. juuli kuni 23. juuli:
E, T, K ja N  kell 10.00 - 16.00
R  kell 10.00 - 13.30
  
                    
Nimetatud ajavahemikul on puhkusel järgmised teenistujad:
vallavanem  10. juuli kuni 23. juuli
vallasekretär    3. juuli kuni 16. juuli
raamatupidaja  17. juuli kuni 30. juuli
jurist      26. juuni kuni 14. juuli
sotsiaalnõunik  3. juuli kuni 23. juuli
registripidaja   3. juuli kuni 23. juuli
ehitusspetsialist    17. juuli kuni 19. juuli
finantstalituse juhataja 3. juuli kuni 16. juuli   

 

Ametnikud

Vallavanema valimine

Annes Naan
Annes Naan

 

vallavanem

annes.naan@vihula.ee

Telefon: 325 8631, 56696186

Enna Tiidemann
Enna Tiidemann

 

vallasekretär

enna.tiidemann@vihula.ee

Telefon: 325 8636, 5106244
Ivar Lilleberg
ehitus- ja keskkonnatalituse juhataja

ivar.lilleberg@vihula.ee

Telefon: 325 8642, 5621 7200

 

Kaie Kubri

 

ehitusspetsialist

kaie.kubri@vihula.ee

Telefon: 325 8641, 5690 1456

 

 

Margit Halop
Margit Halop

 

jurist

margit.halop@vihula.ee

Telefon: 5329 2963

 

 

Sulev Kiviberg
Sulev Kiviberg

 

keskkonnaspetsialist

sulev.kiviberg@vihula.ee

Telefon: 325 8643, 50 511 27

Eha Veem
Eha Veem

 

sotsiaalnõunik

eha.veem@vihula.ee

Telefon: 325 8644, 5669 4345

Anneli Kivisaar

Anneli Kivisaar

 

arendusnõunik

anneli.kivisaar@vihula.ee

Telefon: 325 8638, 525 1127

Urmas Osila
Urmas Osila

 

haldus- ja majandustalituse juhataja

urmas.osila@vihula.ee

Telefon: 5688 1511

Andres Truman
Andres Truman

kultuurispetsialist

andres.truman@vihula.ee

Telefon: 5805 3482

 

 

Ingrid Nurmsalu
Ingrid Nurmsalu

 

registripidaja

ingrid.nurmsalu@vihula.ee

Telefon: 325 8639, 510 6244

Maarja Kuuskla
Maarja Kuuskla

 

finantstalituse juhataja

maarja.kuuskla@vihula.ee

Telefon: 325 8635

Mare Rosen
Mare Rosen

 

raamatupidaja

mare.rosen@vihula.ee

Telefon: 325 8635, 510 6244

Marika Sundla
Marika Sundla

 

kantselei juhataja

marika.sundla@vihula.ee

Telefon: 325 8630, 510 6244