« Tagasi

Info valla turismiettevõtjale ja kaupade / teenuste pakkujale

Vihula Vallavalitsus on asunud uuendama infot vallas tegutsevate turismiettevõtete ja pakutavate teenuste/kaupade kohta.
Andmete põhjal koostatakse valla kaardiga infovoldik, kuhu on kantud erinevaid teenuseid pakkuvad ettevõtted – majutus, toitlustus, kaubandus, toidu-, käsitöö jm kaupade valmistamine, samuti loodusrajad, vaatamisväärsused jm.
 
Info teenusepakkujate kohta oleme saanud äriregistri ja MTR-i alusel, see tähendab, et nimekiri ei ole ilmselt täielik – kõik ettevõtjad ei ole ju registreeritud Vihula valda. Ootame kindlasti teie täiendusi/parandusi!
Samas ei taha mõned võib-olla üldse enda andmeid avalikustada, osad ei tegutse jm – palun andke ka teie teada, kui te kindlasti osaleda ei soovi.
 
Koostatava infomaterjali ülesehitus on järgmine:
teie tegevuskoht kantakse numbritena kaardile (A3 formaat), kaardi teisel küljel on iga numbri järel teie lühitutvustus: täpne nimi, aadress, kontakt (telefon, e-mail, koduleht), teenus.
 
Teenusepakkujale on osalemine tasuta, kaarte hakatakse jagama infopunktides (Võsul, kui võimalik siis ka Palmses ja Oandul), soovi korral saate kasutada valla poolt kokkupandud materjali ja kaarte ka endale tellida.
Kaardi ja info laeme üles valla kodulehele, materjal peaks olema valmis hiljemalt juuni keskpaigaks.
 
Palume kõigil ettevõtjatel, kes soovivad oma teenuste kajastamist infovoldikus, saata oma andmed (nimi, aadress, kontakt (telefon, e-mail, koduleht), teenus) e-mailile anneli.kivisaar@vihula.ee hiljemalt 6.juuniks 2016.
 
Palume lisada andmetele oma täpne asukoht, selle määramiseks on kõige lihtsam kasutada Delfi kaarti http://kaart.delfi.ee/
 
Juhend:
Klikates eeltoodud lingile avaneb Delfi kaart,
edasi valige: „Joonista oma kaart",
selle järel saate kaarti suurendades sellel ära märkida oma ettevõtte täpse asukoha – „Lisa punkt".
 
Kui kaardil punkt märgitud, klikake allpool olevale „Jaga kaarti" lingile.
Ette tuleb valik, millest valige „Lehe kood", edasi valige „Kopeeri kood", mille järel saate kopeeritud koodi (asukoht kaardil) lisada lingina e-kirjale.
 
Lähem info ja abi e-mailil anneli.kivisaar@vihula.ee või telefonil 5251127